ADC המרכז למחול

חדש במרכז הבמה

המרכז למחול A.D.C

DANCE WITH THE BEST

המרכז למחול A.D.C בניהולה המקצועי של טל סוואיד גיברט מזמין אתכם להצטרף לבית הספר למחול המוביל בארץ, כאן בבית שלכם, במרכז הבמה גני תקווה.

צוות מורים מקצועי מהשורה הראשונה בארץ המתייחס במסירות וביחס אישי לכל רקדן/ית.

לימודי מחול ברמה הגבוהה ביותר המבוססת על ידע וניסיון רב.

תכנית לימודים מתקדת בסטנדרט בינלאומי.

חווית מחול לימודית ומהנה בכל שיעור.

סביבת לימוד נעימה ומעצימה, יחס אישי ומשפחתי התורם להתפתחות ולהעצמה של כל רקדן/ית.

 

על בית הספר למחול A.D.C
החזון המוביל - לטפח דור חדש של רקדנים. תכנית הלימודים מאפשרת לכל אחד מהרקדנים למידה והתפתחות אישית , ביטוי עצמי ולימוד חווייתי, תוך שימת דגש על הנאה ואתגר בלתי פוסקים. התלמידים נחשפים ללמידת טכניקות שונות , בכל סגנונות המחול ובמקביל מקבלים מידע על תולדות המחול, היוצרים והכוראוגרפים המובילים.
סגנונות המחול הנלמדים: בלט קלאסי, פוינט, מחול מודרני , ג'אז , היפ הופ, אקרובטיקה, ברייקדאנס ומחול יצירתי לגיל הרך.

השיעורים מותאמים לכל שכבות הגיל מכיתות גן ועד לשיעורי מבוגרים. חדש במרכז למחול: מסלול professional: מסלול מחול מורחב, שיעורי רפרטואר למופעים ותחרויות ומסלול להקת היפ הופ.

רקדני המרכז נהנים במהלך השנה מתכניות העשרה ,הופעות, סדנאות ותחרויות מקצועיות, צפייה במופעי מחול וקורסים בשיתוף פעולה עם הלהקות המקצועיות בארץ: להקת בת שבע, להקת ורטיגו, הלהקה הקיבוצית ועוד.

המרכז למחול פועל בשיתוף פעולה עם מרכז הבמה, מקיים את שיעורי המחול באולמות גדולים, ממוזגים ומצוידים בכל התנאים המקצועיים הנדרשים.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת המרכז למחול, להצטרף לאלפי הרקדנים שגדלו וטופחו אצלנו וליהנות מכל היתרונות שאנו מציעים.

לנוחיותכם, טבלת המסלולים ומערכת השיעורים.
לפרטים נוספים והרשמה טל': 054-2083818 או דרך המייל: [email protected]
מחכים לכם בבית שלכם במרכז הבמה!

מערכת השיעורים

מערכת שעות מרכז הבמה / 2019-2020

יום א'

יום ב'

יום ג'

יום ד'

יום ה'

אולם 1

אולם 2

אולם 1

אולם 2

אולם 1

אולם 1

אולם 2

אולם1

אולם 2

אולם 3

16:30-17:30
בריקדאנס

         יסודי

 

16:30-17:15

בלט

כתות א'-ב'
מילה

16:30-17:15

מודרני

מסלול להקה
כתות ג'-ד'
 סיון שריקי

16:15-17:00

מחול יצירתי

ט.ט חובה
מיכל גבע

16:30-17:15

היפ-הופ

א'-ב'

ספיר בוסקילה

מסלול pro
תחרותי
גביע

 

16:45-17:30

ג'אז

כתות א'-ב'

בר

16:30-17:30

אקרובטיקה 1

 

17:30-18:30

היפ הופ

להקה
ד'

 

17:15-18:15

בלט
כתות ג'-ד'
מילה

17:15-18:00
 מודרני
 מסלול להקה
כתות א'-ב'
 סיון שריקי

17:00-17:45

מחול יצירתי

טרום חובה
מיכל גבע

17:15-18:15

היפ-הופ
 ג'
ספיר בוסקילה

17:45-18:45

עתודה
מסלול pro
כתות ה'-ו'
טל

17:30-18:30

בלט

ה'-ו'

עתודה

17:30-18:30
 ג'אז
כתות ג'-ו
בר

17:30-18:30
 אקרובטיקה 2

 

18:30-19:30
היפ-הופ

להקה

ה'-ו'

18:30-19:30
ד'-ו'
מודרני
מצוינות

 18:15-19:15
בלט חטיבה
 מילה

18:00-19:00

מודרני
מסלול להקה
כתות ה'-ו'
 סיון שריקי

17:45-18:30

מחול יצירתי

גן חובה
מיכל גבע

18:15-19:15

היפ-הופ

ד'

ספיר בוסקילה

18:45-19:45

להקה צעירה
 מסלול  pro
חטיבה
טל

18:30-19:30
בלט
חטיבה/תיכון
רמה 1
ליסה

18:30-19:30

ג'אז

מודרני פתוח חטיבה/ תיכון

בר

18:30-19:30

אקרובטיקה 3

 

19:30-20:30
היפ-הופ
נבחרת
חטיבה

19:30-20:30

חטיבה
מודרני
מצוינות

19:15-20:15
 בלט  עתודה
כתות ה'-ו'
מילה

19:15-20:15

מודרני רליס

חטיבה
איתי פרי

 

19:15-20:15

ה'-ו'

ספיר בוסקילה

20:00-21:00
 
מודרני בוגרים 18+
טל
 

20:00-21:00

בלט נשים
ליסה

 

 

 

 

 

20:15-21:15

מודרני

נשים

 

20:15-21:15

היפ-הופ

חטיבה/תיכון

ספיר בוסקילה

להקה בוגרת
 מסלול  pro
תיכון
טל

 

 

 

 

*הזכות לשינויים שמורה ט.ל.ח *כל הקודם זוכה

 

קישור להורדת טופס הרשמה

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים