תמונת שובר: המרכז למחול ADC

המרכז למחול ADC

המרכז למחול ADC
תקף ל 10 חודשים

פרטים נוספים

 

להרשמה לחצו כאן 

            DANCE WITH THE BEST

המרכז למחול  A.D.Cסניף גני תקווה

לא נפסיק לרקוד...

המרכז למחול  A.D.C בניהולה המקצועי של טל סוואיד גיברט מציע לכם לבוא ולהצטרף
לבית הספר למחול המוביל בארץ!

טל סוואיד גיברט מנהלת המרכז למחול, בעלת תואר ראשון מטעם סמינר הקיבוצים במסלול מורים בפועל לחינוך בהתמחות להוראת המחול. בוגרת וינגייט ללימודי הוראת המחו מזמינה אתכם לחוות וליהנות .

המרכז למחול הוקם בשנת 2006 כשהחזון המוביל שלנו הוא לטפח דור חדש של רקדנים.
תכנית הלימודים שלנו מאפשרת לכל אחד מהרקדנים למידה והתפתחות אישית , ביטוי עצמי ולימוד חווייתי, תוך שימת דגש על הנאה ואתגר בלתי פוסקים.

צוות מורים מקצועי מהשורה הראשונה בישראל

לימודי מחול ברמה הגבוהה ביותר המבוססת על ידע וניסיון רב

תכנית לימודים מתקדמת בסטנדרט בינלאומי

חווית מחול לימודית ומהנה בכל שיעור

סביבת לימוד נעימה ומעצימה, יחס אישי ומשפחתי, התורם להתפתחות ולהעצמה של כל רקדן/ית

התלמידים נחשפים ללמידת טכניקות שונות , בכל סגנונות המחול ובמקביל מקבלים מידע על תולדות המחול, היוצרים והכוראוגרפים המובילים.

סגנונות המחול הנלמדים: בלט קלאסי, פוינט, מחול מודרני , ג'אז , היפ הופ, אקרובטיקה, ברייקדאנס מחול יצירתי לגיל הרך ושיעורי עיצוב לנשים . השיעורים מותאמים לכל שכבות הגיל מכיתות גן ועד לשיעורי מבוגרים.

רקדני המרכז נהנים במהלך השנה מתכניות העשרה ,הופעות, סדנאות ותחרויות מקצועיות, צפייה במופעי מחול וקורסים בשיתוף פעולה עם הלהקות המקצועיות בארץ: להקת בת שבע, להקת ורטיגו, הלהקה הקיבוצית ועוד.

צוות המורים שלנו הינו מהמובילים במקצועיות, במסירות וביחס אישי לכל אחד מהרקדנים

המרכז למחול פועל בשיתוף פעולה עם מרכז הבמה, מקיים את שיעורי המחול באולמות גדולים, ממוזגים ומצוידים בכל התנאים המקצועיים הנדרשים.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת המרכז למחול, להצטרף לאלפי הרקדנים שגדלו וטופחו אצלנו וליהנות מכל היתרונות שאנו מציעים.

 

שיעורי מחול לגיל הרך – לגילאי 3-6 - שיעורי מחול יצירתי שמטרתם הכרות ראשונית עם עולם המחול והתנועה. השיעור משלב למידה של יסודות במחול באמצעים המפתחים את הדמיון והיצירתיות, תוך שיפור יכולות מוטוריות וחיזוק הביטחון העצמי.

שיעורי מחול לכיתות א'-ו'- מסלול להקה או שיעורים שבועיים לבחירה

מסלול להקה : בלט + מודרני או שיעורי בחירה של ג'אז/ היפ הופ/אקרובטיקה . כל אחד מהשיעורים ניתן לשלב כתוספת למסלול להקה או כשיעורי בחירה .

במסלול להקה - נחשפים לסגנון המחול המודרני המשלב קואורדינציה, יציבה, גמישות וקצב. השיעור דינאמי ואנרגטי ומפתח יכולת תנועה ותזוזה במרחב. בשיעורי הבלט לומדים את טכניקת הבסיס של הבלט הקלאסי תוך פיתוח ושיפור היציבה והגמישות השיעור מורכב בתרגילי בר אמצע ומרחב

 

לכיתות ה'-ו' (עתודה)/חטיבה ותיכון -  מסלולי להקה/ PRO או שיעורים שבועיים לבחירה

מסלול להקה - שיעורי בלט + מודרני או מסלול להקה משולב אליו ניתן להוסיף שיעור גאז או שיעורי היפ הופ לבחירה

מסלול להקה פרו – מסלול מקצועי וייחודי בו נלמדים סגנונות המחול והמחייב 4 שיעורים שבועיים לפחות: 2 שיעורי בלט קלאסי + 2 שיעורי מודרני

ניתן לשלב שיעורי פוינט ומצויינות השיעורים הינם בהדרכת מורים מקצועיים ביותר בוגרי אקדמיות בארץ ובעולם .

במסלול הלהקות נחשפים לשיעורי העשרה וסדנאות חיצוניות המכשירים את הרקדנים לרמת ביצוע והישגים מרשימים. רקדני הלהקות משתתפים במהלך השנה בתחרויות , פסטיבלים וסדנאות העשרה .

 

שיעורי בחירה – מודרני פתוח, היפ הופ ,אקרובטיקה , ניתן לבחור בכל אחד מהסגנונות או לשלב בינהם.

 

שיעורי נשים- שיעורי חיזוק ועיצוב  הם שיעורים דינמיים אנרגטיים וסוחפים, מטרתם שמירה על כושר ואורך חיים בריא, שיפור היציבה וחיזוק ליבת הגוף תוך הנאה צרופה מעולם המחול והבמה.

מפי הנשים הלומדות במרכז למחול: "חווית השיעורים וההופעה הם הגשמת חלום, עבורנו זה לא מובן מאילו ובזכות טל והסטודיו אנחנו נהנים מעולם המחול ומהסיפוק האדיר שמלווים בו…"

  

לבחירת מסלולים, לפרטים נוספים והרשמה יש לפנות לניצה נייד: 054-2083818

 

טבלת מסלולים לשנת 2020-21

 

כיתה

 

מסלול

מספר שיעורים שבועיים

מחיר רישום מוקדם

עד ל 30/8

מחיר מלא

 

גיל הרך 4-6

ט. טרום/ טרום חובה / גן חובה


45 דק'

חד שבועי:

מחול יצירתי  

קבוצה 1 - טרום טרום

קבוצה 2 -  טרום חובה וגן חובה – מתחילים

קבוצה 3 -  טרום חובה / גן חובה מתקדמים 

קבוצה 4 - טרום בלט 

1

1900

2000

דו שבועי:   גן חובה -  מחול יצירתי+ טרום בלט

 

3400

3500

א' - ב'
 

45/60 דק'

מסלול חוג:  ג'אז/ בלט/מודרני/ היפ-הופ / אקרובטיקה

 

1

2100

2200

2

3450

3600

3

4850

5000

מסלול להקה : בלט +מודרני

 

2

3450

3600

מסלול להקה מורחב: מודרני+ בלט+ שיעורי בחירה- היפ הופ /אקרובטיקה /גאז

3

4850

5000

ג'-  ד'

45/60 דק'

מסלול חוג: היפ הופ /ג'אז / ברקדאנס / אקרובטיקה

 

 

 

1

2200

2300

2

3700

3900

3

5200

5500

4

6300

6500

מסלול להקה: מודרני + בלט

 

2

3700

3900

מסלול להקה מורחב: מודרני + בלט + שיעורי בחירה- היפ הופ / ג'אז /אקרובטיקה

 

 

1

2200

2300

2

3700

3900

3

5200

5500

4

6300

6500

ה'- ו'
 

 


60 דק'

מסלול חוג:  ג'אז / היפ-הופ / אקרובטיקה 2

 

1

2200

2300

מסלול להקה עתודה : מודרני + בלט

 

2

3700

3900

מסלול להקה מורחב:  מודרני+ בלט+ שיעורי בחירה- היפ הופ/ אקרובטיקה /ג'אז

 

3

5200

5500

4

6300

6500

5

7200

7500

מסלול תחרותי PRO : מסלול להקה מקצועי המחייב 2 שיעורי בלט + 2 שיעורי מודרני   

 

4

6300

6500

חטיבה ותיכון
60/90

דק'

מסלול חוג: היפ הופ / מודרני לירי /אקרובטיקה 2

1

2300

2450

מסלול להקה: מודרני + בלט

 

2

3700

3900

מסלול להקה מורחב:  מודרני+ בלט+ שיעורי בחירה- היפ הופ /אקרובטיקה /מודרני לירי

 

3

5300

5600

4

6400

6700

5

7400

7800

מסלול תחרותי  PRO : מסלול להקה מקצועי המחייב 2 שיעורי בלט + 2 שיעורי מודרני

4

6400

6700

בלט פוינט : תוספת למסלול להקה או פרו

1

120

120

מסלול PRO  פתוח : כולל כניסה חופשית לכל השיעורים

 

חופשי

10000

9500

נשים

 

60 דק'

מסלול חוג: חיזוק ומתיחה / הפ הופ

1

2500

2600

2

4000

4200

 

מערכת שעות

יום א'

יום ב'

יום ג'

יום ד'

יום ה'

אולם 1

אולם 2

אולם 1

אולם 2

אולם 1

אולם 1

אולם 2

אולם1

אולם 2

אולם 3

16:30-17:30

היפ הופ

כיתות א'-ג'
משה שבת

 

16:30-17:15

בלט

כתות א'-ב'

 

מילה

16:30-17:15

מודרני

מסלול להקה
כתות ג'-ד'

בר ביסקר

16:30-17:15

מחול יצירתי

טט"ח +ט.חובה
שרית

 16:15-17:00

הכנה לפוינט – יפתח במהלך השנה

מסלול pro
תחרותי
גביע

16:30-17:15

היפ-הופ

א'-ב'

ספיר

 

16:30-17:15

מחול יצירתי

טרום חובה+

גן חובה
סיוון

17:30-18:30

כיתות ד'-ו'


משה שבת

16:30-17:30

אקרובטיקה 1

 

 

17:15-18:15

בלט
כתות ג'-ד'
מילה

17:15-18:00
 מודרני
 מסלול להקה
כתות א'-ב'
 בר

17:15-18:00

מחול יצירתי

טרום חובה+

גן חובה
שרית

 

 

17:00-18:00
 עתודה
מסלול pro
כתות ה'-ו'

טל

17:15-18:15

היפ-הופ

ג'-ד'

ספיר

17:00-18:00
בלט
ה'-ו'
מסלול pro
ליסה

17:15-18:00

ג'אז
א'-ב'

סיוון

18:30-19:30
חטיבה ומעלה

 

משה שבת

17:30-18:30
 אקרובטיקה 2

 

 

 18:15-19:15
בלט חטיבה
 מילה

18:00-19:00

מודרני
מסלול להקה
כתות ה'-ו'
בר

18:00-18:45

גן חובה
מתקדמים
שרית

19:00-20:00

 

חזרות להקה ייצוגית

18:00-19:00

גמישות

חטיבה ומעלה
טל

18:15-19:15

היפ-הופ

ה'-ו'

ספיר

18:00-19:00

בלט

חטיבה + תיכון

עתודה pro

ליסה

18:15-19:15

ג'אז

ג'-ד'

סיוון

 

 

19:15-20:15
 בלט  עתודה
כתות ה'-ו'
מילה

19:15-20:15

מודרני
חטיבה/ תיכון

בר

 

20:00-21:00

מסלול מצוינות

19:00-20:00
 מסלול  pro
חטיבה+ תיכון

טל

19:15-20:15

היפ-הופ

חטיבה ומעלה

ספיר

19:15-20:00

פוינט

חטיבה ומעלה

ליסה

19:15-20:15

ג'אז
ה'-ו'
סיוון

 

 

20:15-21:45

בלט

תיכון

מילה

20:15-21:15

גמישות וחיזוק

נשים

בר

 

 


 

20:15-21:15

היפ הופ
נשים
ספיר

 

20:15

מודרני לירי

חטיבה פתוח

סיוון

 

רכישת שירות

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים